فهرست بستن

انیمشین کوتاه من یک نارساخوان هستم را دیده اید؟

Mads Johan Øgaard

وحشت وتنهایی در میان انبوه کتاب‌ها، سختی گذر کردن از میان واژه‌ها و جمله ها، فتح کردن قله‌های روی هم انباشته شده از تکالیفی که در انتهای آن یک قلعه وجود دارد؛ قلعه‌ی دیو امتحان!!!

در آن میان تنها نجات گر امید بخش، کودکی است که خود نارساخوان است. درک مشترک این کودک از همکلاسی‌اش به او کمک می‌کند تا بتواند با ویژگی‌های منحصر به فردش آشنا شود، آن را بپذیرد و بر آن تسلط یابد.

قرار گرفتن بر بلندای قله‌ی کتاب‌ها نمادی است از تسلط یابی بر گیجی و گم گشته‌گی نارساخوانی!

این داستان تجربه‌ی واقعی و هر روزه‌ی “مدز جوهان اوگارد” است.

به لبخند رضایتی که بر لب دارد نگاه کنید. او اکنون یک انیماتور موفق و تسهیل گر کودکان نارساخوان در موسسه رونالد دیویس است.

یکی از بزرگترین موانع بر سر راه کودکان نارساخوان این است که خودشان نمی‌دانند که چگونه می‌اندیشند؟ چه در سر آنها می‌گذرد؟ چرا چنین اتفاقاتی در برخورد با واژه‌ها برای او می‌افتد؟

اگر قرار است، نارساخوانی راه درست خود را در میان این همه گشته‌گی بیابد، پیش از درگیر کردن او با تمرینات تکراری بخش وصداکشی و تکرار هر روزه و هر روزه و هر روزه، باید ابتدا او را درک کنیم و سپس به او کمک کنیم تا خودش را درک کند.

شما را به دیدن انیمیشن کوتاه من یک نارساناخوان هستم از طریق آدرس زیر دعوت می کنیم (لطفا از اتصال وی‌پی‌ان خود برای دیدن این انیمیشن اطمینان حاصل نمایید):

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + چهارده =